Malá estráda v Bukvici - 12.5. 2012

Jak už to mezi hlavními zastupiteli v obcích bývá, používají hojně telefon a počítač.

Malá estráda v Bukvici - 12.5. 2012

Pak není divu, že pokud tyto nástroje mají k dispozici, vědí, co se kde děje a to už je jen malý krůček k akci.Kamarádi z Bystřice jsou osloveni paní starostkou, aby dali dohromady miniestrádu ke Dni matek a to do Bukvice.

Takže náš tým začal skládat hodinový program z toho, co nám ještě zůstalo v paměti  a na papíře.V sobotu 12.5.2012 jedeme odpoledne transportérem, kam se přesně napočet vejdeme, na obecní úřad do Bukvice.Ani jsme nezkoušeli, tak trošičku hlodá tréma, ale když přítel Ládík zapojí aparaturu a spustí hudba, vše se odblokuje a jedem.

Zpočátku nemáme dobrý pocit z toho, co předvádíme. Někteří hosté sedí se sklopenými hlavami, jako by se báli zasmát. Ale když dozpívala Darinka, řeklo se pár vtipů a nastoupil Lojza s Lízou, ledy se prolomily a smějeme se všichni. Končíme u Sila a naší hymnou se loučíme na závěr.Po představení zůstáváme a posloucháme živou hudbu u dobré kávy a zákusků. V podvečer odjíždíme. Na rozloučenou nám paní místostarostka mává bílým šátečkem, tak jsme rádi ,že jsou tu také naladěni na vtipnou notu a doufáme, že tu nejsme naposledy.Přátel není nikdy dost.