Platba brambor

Informace od společnosti AGRO BYSTŘICE a. s. ohledně platby brambor pro tento rok. 1 díl stojí 1500 Kč, platba možná do 30.4.2023. Číslo účtu je vyvěšeno na úřední desce obce.

Prodej slepiček

Možnost objednání slepiček. Prodej se uskuteční v pátek 5. května a v pátek 2. června u Obecního úřadu ve 12:30. Objednávky na tel. číslech - 601 576 270, 728 605 840.

Recyklujte s hasiči

V květnu uspořádáme sběr starého železa a zapojili jsme se do programu "Recyklujte s hasiči", ve kterém budeme od občanů pravidelně sbírat malé i velké domácí elektro spotřebiče - "vše, co lze zapojit do elektrické zásuvky, nebo funguje na baterie".

Zde je seznam co vše patří do sběru elektro spotřebičů:

pračky, sušičky, myčky nádobí, pečící zařízení, sporáky, elektrická topidla, elektrické radiátory, elektrické ventilátory, kopírky, tiskárny, chladničky, mrazničky, elektrické bojlery, mikrovlnné trouby, plotny, vysavače, zařízení používaná k šití, pletení, tkaní, žehličky, mandly, topinkovače, fritovací hrnce, váhy, vrtačky, pily, nástroje pro sečení nebo jiné zahradnické činnosti, elektrické nože, spotřebiče pro stříhání vlasů, sušení vlasů, čištění zubů, holení, hodiny, DVD přehrávače, videorekordéry, malé domácí spotřebiče, počítače, wi-fi zařízení, klasické telefonní přístroje, televize, monitory apod.

publikováno: 16. 8. 2020 22:25,