Bystřice má nový obecní web

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany. Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.

Bystřice má nový obecní web

Hlavní výhody nového webu jsou:

- dostupnost ve všech zařízeních
- aktivní informování obyvatelů
- splňuje platnou legislativu
- lidem na úřadě usnadňuje práci

Dostupnost ve všech zařízeních

V dnešní době je standardem, že webová prezentace je dostupná nejen pro osobní počítače, ale je připravena také pro použití na tabletech nebo mobilních telefonech. Není divu, vždyť více než polovina přístupů na web je právě z přenosných zařízení.  Doba konzumování informací doma od počítače je pryč. Jestli Vás zajímají novinky z obce, nebo úřadu, sledujte je při čekání na autobus, nebo jiné činnosti, při které máte k dispozici mobilní telefon. Máme komfortní řešení, které nabízí právě nová prezentace obce.

Aktivní informování obyvatelů

Pro každého občana máme připraveny informace, které ho budou zajímat. V patičce webu zadejte váš e-mail a klikněte na odebírat. Poté si nastavte, co Vás zajímá za informace. Můžete si přihlásit odběr novinek z Obce, Úřadu, nebo volného času. Je to na Vás.

První novinky vám pošleme až ve chvíli, kdy si e-mail aktivujete ve své e-mailové stránce.

Odběr SMS a e-mailů s novinkami

Odběr SMS zpráv je jednou z největších novinek webu. Odběr SMS zpráv si můžete přihlásit úplně stejně jako odběr e-mailů, jen po Vás budeme chtít více informací, abychom mohli zprávy posílat adresněji.

Jak Odběr přihlásit?

Přejdete až na úplný konec stránky, kde se nachází patička webu.
Do bílého pole zadejte Váš e-maila klikněte na ODEBÍRAT, poté si vyberte jaké informace Vás zajímají a po výběru si PŘIHLAŠTE ODBĚR

Splňuje platnou legislativu

Velkou bolístkou obecních webů bývá splnění legislativních nařízení. Ať už jde o certifikát, GDPR, vyhlášku 106 nebo Povinně zveřejňované informace. Nový web Obce Trotina nařízení splňuje a zastupitelé obce tak mohou s klidem usínat.

Lidem na úřadě usnadňuje práci

Zaměstnanci obce mají v rukou kompletní správu webu, takže mohou libovolně:

- změnit strukturu stránek
- spravovat aktuality, události, články, fotogalerie
- vést úřední agendu (úřední desku, formuláře, vyhlášky, výběrová řízení)
- pořádat zastupitelstva
- spravovat vyhledávání, přístupy
- informovat občany (e-mailem, sms zprávou)

Zdají se Vám nějaká data neaktuální?

Čekáme na Vaše podněty. V případě, že naleznete na webu neaktuální data, napište nám to prosím přes kontaktní formulář ve stránce Kontakty, budeme se těšit na Vaše příspěvky.

Novinky z Úřad, Obce a

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?

Mariánská Zahrada

Svazek obcí Mariánská zahrada byl založen obcemi dne 16.7.2004 na území umístěném na jihozápad od Jičína, na území barokně komponované krajiny bývalého panství Schliků. Sdružuje svoje členy na základě spolupráce při uskutečňování rozvoje venkova. Základním cílem je udržení, obnova a rozvoj místních kulturních a společenských tradic, životního stylu, pospolitosti venkovského obyvatelstva, obnova a rozvoj obcí, zlepšování občanské vybavenosti a technické infrastruktury, slaďování zájmů a činností místních samospráv, spolupráce s obdobnými subjekty v zahraničí a propagace svazku obcí MZ a jeho zájmového území.

Veškeré informace najdete na webových stránkách dobrovolných hasičů Bystřice na odkazu výše.