Informační SMS a e-maily

DOSTÁVEJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE PŘÍMO NA VÁŠ TELEFON

Chcete-li vždy dostávat aktuální informace o dění v obci, stačí se zaregiistrovat k odběru novinek níže na stránkách v sekci "dostávejte novinky".

Zadejte svůj e-mail, vyberte si okruhy Vašeho zájmu o jejichž novinkách chcete dostávat notifikace. Následně připojte své telefoní číslo, na které chcete dostávat SMS.

Informace o nových článcíchudálostechfotogaleriíchúředních záznamů a dalších, budete dostávat formou emailu

Důležité zprávy, mimořádná sdělení a upozornění rozesíláme přímo na mobilní telefony formou SMS zpráv

aktualizováno: 6. 2. 2021 14:35, OI Developer

Novinky z Úřad, Obce a

• sraz na hřišti
Úklid obce

• v Bystřici na hřišti
Divadelní komedie

Úklid obce

všechny Vás prosíme o účast na brigádě, kde uklidíme obec, hřiště i kulturní sál. Brigáda se bude konat v sobotu 12. 6. od 14 hodin. Sraz na hřišti. V tentýž čas budou hasiči sbírat železo, tak nepotřebné železné věci připravte před svůj dvůr a přijďte pomoc s úklidem obce. Za každou ruku budeme rádi a za odměnu Vás čeká něco dobrého z udírny a točené pivko na hřišti. Děkuji za účast, vždyť se alespoň sejdeme po dlouhé době a obec bude zase krásnější.

Divadelní komedie

po dlouhé době máme pro Vás krásnou zprávu. Díky dobré epidemiologické situaci si Vás dovolujeme pozvat na první kulturní akci v Bystřici a to divadelní komedii „Šest v tom“, která se uskuteční na hřišti 26. června od 19 hodin. Vstupné 150 Kč, občerstvení zajištěno. Podmínky pro vstup budou dle aktuálního nařízení vlády, antigenní test bude možný před vstupem na hřiště. Tak si vezměte deku, teplé oblečení a s dobrou náladou náladou se přijďte po dlouhé době pobavit.

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?