Čarodějnice - 30. dubna 2014

V jarní podvečer to vypadalo, že se čarodějnicím nějak zvlášť nechce. Chodily po malých
skupinkách a tak aby se osmělily, lákáme je na drobné dárky a sladkosti

Čarodějnice - 30. dubna 2014

No a po 19hodině se ke společnému průvodu přidávali další a další, až se nás u vatry sešlo dost na to, abychom mohli slavnostně podpálit hranici.Počasí se vyčasilo, přestalo foukat a zima nám opravdu není, letos je hranice opravdu vysoká, asi se víc uklízelo.

Pomalu se vracíme na hřiště, kde už hoří táborák a stoleček s buřtíky může začít rozdávat buřtklacky s voňavými špekáčky. Přišly k chuti. Pánové si k domečku zajdou pro točené a jarní nálada je dokonalá, nic nám neschází. Děti s jásotem pobíhají, rodiče, sousedé i kamarádi povídají a večer se ztrácí v tmavé noci.

Budeme vítat máj.

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?

Veškeré informace najdete na webových stránkách dobrovolných hasičů Bystřice na odkazu výše.

Informační SMS a e-maily

DOSTÁVEJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE PŘÍMO NA VÁŠ TELEFON

Chcete-li vždy dostávat aktuální informace o dění v obci, stačí se zaregiistrovat k odběru novinek níže na stránkách v sekci "dostávejte novinky".

Bystřice má nový obecní web

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany. Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.

• Hospoda
Jarní estráda aneb zatoulané MDŽ

Jarní estráda se koná v sobotu 23. března 2019 od 16 hodin na sále bystřické hospody.