Výuka 1.3.-7.3.2021

• Lucie Vitáková

Výuka 1.3.-7.3.2021

Milé děti,

i když je naše školka uzavřená, nachystaly jsme pro Vás s paní učitelkou úkoly na každý den po celý tento týden, tedy sedm úkolů. Snad se u toho zabavíte a hlavně procvičíte. Téma pro tento týden je „ Předjaří“, takže na Vás čeká kytička, která se skládá ze sedmi okvětních lístků, které představují právě sedm zadaných úkolů. Po splnění úkolu si za každý den vybarvíte jeden lístek.

Milí rodiče, Vás moc prosím, abyste dětem kytičku vytiskli, či nakreslili na papír, aby si děti mohly vybarvovat. Budeme moc rády, když nám přinesete do školky ukázat květinky, jak jste si s úkoly poradily, co jste zvládly a na čem musíme stále ještě zapracovat.

Děkujeme za spolupráci a pokud budete cokoli potřebovat, určitě se ozvěte a napište na školkový mail.

Děkujeme za spolupráci a hurá na to!