MDŽ - 9. března 2013

V sobotu 9. 3. 2013 se  jarní proměnlivé počasí nedalo srovnat s jarní náladou na sále v Bystřici.

číst více
Vánoční posezení - 16. prosince 2012

Na tradiční vánoční posezení se všichni každý rok těšíme.Nastrojil se stromeček, v sobotu hned po obědě zdobíme na sále stoly a místní hospodyňky nosí voňavé cukroví, aby byla atmosféra vánoc dokonalá.

číst více
aktualizováno: 16. 8. 2020 22:25,

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?

Veškeré informace najdete na webových stránkách dobrovolných hasičů Bystřice na odkazu výše.

Informační SMS a e-maily

DOSTÁVEJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE PŘÍMO NA VÁŠ TELEFON

Chcete-li vždy dostávat aktuální informace o dění v obci, stačí se zaregiistrovat k odběru novinek níže na stránkách v sekci "dostávejte novinky".

Bystřice má nový obecní web

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany. Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.

• Hospoda
Jarní estráda aneb zatoulané MDŽ

Jarní estráda se koná v sobotu 23. března 2019 od 16 hodin na sále bystřické hospody.