Pouťová klobouková zábava - 11.6. 2011

Prosluněným podvečerem začala na hřišti v Bystřici hrát příjemná hudba, opět přijali pozvání manželé Šukovi a postupně se začala scházet společnost, někdy v dost neobvyklé pokrývce hlavy.

Pouťová klobouková zábava - 11.6. 2011

Ale to byl vlastně záměr pořadatelů oživit zábavu něčím kreativním. Opravdu, některé umělecké výtvory stály za podívanou a pózování nebralo konce. Někdo otrhal skalku a vyzdobil slamák živými květy, našli se i odvážlivci, kteří svůj klobouk ozdobili právě očesanými třešněmi, což ale neslo následky v podobě zobajících návštěvníků společnosti, kteří se chovali jako kosi. Takže hosté s květy umělými, kraslicemi či mašlemi mohli být v klidu.

Zábava se rozběhla v příjemné atmosféře, parket obsazen, kofola a pivo teklo proudem. Promenádou v kloboucích proběhla soutěž s cenami, porotci to neměli jednoduché. Co vymyslíme za rok? Možná necháme kloboukové téma rozvinout, bylo to přece skvělé!!!

Více fotek najdete zde.

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?

Veškeré informace najdete na webových stránkách dobrovolných hasičů Bystřice na odkazu výše.

Informační SMS a e-maily

DOSTÁVEJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE PŘÍMO NA VÁŠ TELEFON

Chcete-li vždy dostávat aktuální informace o dění v obci, stačí se zaregiistrovat k odběru novinek níže na stránkách v sekci "dostávejte novinky".

Bystřice má nový obecní web

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany. Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.

• Hospoda
Jarní estráda aneb zatoulané MDŽ

Jarní estráda se koná v sobotu 23. března 2019 od 16 hodin na sále bystřické hospody.