Maškarní pro dospělé

počet obrázků 24

MDŽ - 9. března 2013

V sobotu 9. 3. 2013 se  jarní proměnlivé počasí nedalo srovnat s jarní náladou na sále v Bystřici.

Dětský maškarní rej - 5.února 2013

Překvapení! Po nedělním obědě se na sále v Bystřici sešlo víc masek, než včera při plese masek dospělých.

Maškarní pro dospělé - 4.února 2013

Únorový sobotní podvečer měl v Bystřici patřit karnevalovým maskám.

Vánoční posezení - 16. prosince 2012

Na tradiční vánoční posezení se všichni každý rok těšíme.Nastrojil se stromeček, v sobotu hned po obědě zdobíme na sále stoly a místní hospodyňky nosí voňavé cukroví, aby byla atmosféra vánoc dokonalá.

Vánoční posezení

počet obrázků 41

Rozsvícení betléma - 2. prosince 2012

Přichází prosinec, teplota klesá, sněhu poletuje pozvolna.Máme tu první adventní neděli a na její přivítání už Bystřice tradičně rozsvěcuje Betlém.

Vánoční dílna - 30.listopadu 2012

Poslední listopadový podvečer se ženy v Bystřici už podruhé sešly na sále, aby si vlastnoručně vytvořily na první adventní neděli vánoční výzdobu.

Vánoční dílna

počet obrázků 20