Předání bílé stuhy - 20. srpna 2011

V sobotu 20.8.2011 se vydalo pár lidiček z Bystřice spolu s místostarostkou paní M. Konůpkovou do Nového Hrádku u Náchoda.

Předání bílé stuhy - 20. srpna 2011

Proč? Probíhalo tu slavnostní předání výher ze soutěže Vesnice roku, která se konala letos a naše obec se jí zúčastnila.

Práce a přípravy našich občanů se vyplatily. Získali jsme krásnou Bílou stuhu za činnost mládeže a tím přispěli nejen k dobrému jménu obce Bystřice, ale i nemalou finanční částkou do pokladny. Stuha i pohár kolovaly z ruky do ruky, radost byla veliká. Počasí jak na objednávku, občerstvení zajištěno.

Nový Hrádek, výherce Zlaté stuhy, se akce zhostil na výbornou. Pan starosta se rozloučil a popřál všem mnoho dalších úspěchů v příštím roce.

Budeme se snažit!

Fotogalerie je k dispozici zde.

Novinky z Obce

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?

Veškeré informace najdete na webových stránkách dobrovolných hasičů Bystřice na odkazu výše.

Mateřská škola

Veškeré informace o bystřické mateřské škole najdete na stránkách mateřské školy na odkazu výše.

Obec Bystřice

Kde se nachází

Obec Bystřice je malebná obec ležící 13 km od Jičína v královehradeckém kraji. V obci žije okolo 350 stálých obyvatel. Bystřice je součástí mikroregionu Mariánská zahrada a úzce spolupracuje s obcemi z okolí na zvelebování naší krajiny.

Informační SMS a e-maily

DOSTÁVEJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE PŘÍMO NA VÁŠ TELEFON

Chcete-li vždy dostávat aktuální informace o dění v obci, stačí se zaregiistrovat k odběru novinek níže na stránkách v sekci "dostávejte novinky".