Přednáška o včelách

Základní organizace Českého svazu včelařů v Libáni pořádá přednášku o včelách a ošetřování včelstev během roku, jejich vlivu na životní prostředí a významu včel a jejich produktů na zdraví.

Zástěrková

počet obrázků 33

Zástěrková zábava - 2.listopadu 2012

Začátkem listopadu pořádala obec v Bystřici zástěrkovou posvícenskou zábavu.Jestli to bylo určeným výběrem prádla nebo špatným počasím, že byla menší účast, to se už nedozvíme.

Drakiáda - 6. října 2012

Drakiáda byla 6.10. v sobotu v Bystřici poprvé a tak z toho pramenila obava, jestli vůbec někdo přijde.

Sjezd rodáků a přátel školy - 18.8.2012

Sjezd rodáků a přátel školy v Bystřici se naplánoval na třetí sobotu v srpnu k výročí založení školy před 120 lety.

Sjezd rodáků a přátel

počet obrázků 40

Turnaj v malé kopané - 21. července 2012

V sobotu 21.7.2012 se na pozvání sjelo pár fotbalových týmů, aby se zúčastnily Malé kopané v Bystřici a bojovaly tu o putovní pohár.

Malá kopaná

počet obrázků 25

Důležité

Karneval pro děti se v sobotním odpoledni v Bystřici vydařil.

Paraplíčková zábava - 16. června 2012

Pouťová paraplíčková zábava, která se v Bystřici konala v sobotu 16.6. se zrovna překrývala s programem v té chvíli aktuálním a žádaným a tím bylo mistrovství v kopané.

publikováno: 12. 5. 2019 17:47,