1. Obecní ples - 21. února 2015

V sobotu 21.2.2015 se v Bystřici na sále pořádal první Obecní ples ve spolupráci s mateřskou školou. Připravoval se s velkou pílí, ale také s pokorou, jak vše dopadne, je to poprvé.

1. Obecní ples - 21. února 2015

Hosté díky bezmála 150 prodaným lístkům zaplnili sál i předsálí, takovou účast nikdo nečekal a radost byla veliká.

Kapela Paka Boys dorazila pouze ve dvou, onemocněla jim zpěvačka, přesto se sál roztančil hned od začátku. Tombola byla rozprodaná do hodinky, ceny se tedy rozdaly a program pokračoval. Předtančení mladého páru z Jičína osvěžilo parket za zvuku latinskoamerických i standardních melodií. Čekala nás další tombola, losování vstupenek vyplnilo odpočinkový čas hudebníků a hosté se radovali z hodnotných cen, jako wellnes na víkend, poukázky do Planea, OBI, večeře v Mexikáně nebo Dělové Kouli, čerstvě zastřelený kanec, poukázky do lékárny Tria přijdou v tomto chřipkovém období také vhod. Došlo i na dražbu květinových vazeb.

Pokračuje se v tanci až do 2,30hodin a náš první ples určitě není poslední. Vždyť dobrá nálada a příjemné prožití přiláká zase dostatek hostů a nejen z Bystřice. Budeme se těšit !

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?

Veškeré informace najdete na webových stránkách dobrovolných hasičů Bystřice na odkazu výše.

Informační SMS a e-maily

DOSTÁVEJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE PŘÍMO NA VÁŠ TELEFON

Chcete-li vždy dostávat aktuální informace o dění v obci, stačí se zaregiistrovat k odběru novinek níže na stránkách v sekci "dostávejte novinky".

Bystřice má nový obecní web

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany. Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.

• Hospoda
Jarní estráda aneb zatoulané MDŽ

Jarní estráda se koná v sobotu 23. března 2019 od 16 hodin na sále bystřické hospody.