Cirkus - 29. dubna 2014

Koncem dubna zavítal do naší obce cirkus, podle pamětníků zhruba po padesáti letech.Modrá plachta cirkusu Kellners se rozprostřela na hřišti a malý, takřka rodinný program mohl začít.

Cirkus - 29. dubna 2014

Dopolední představení pro děti z mateřských školek a odpoledne pro děti i dospělé. Příjemný bezmála dvouhodinový program byl veselý a zaujal nejen děti, šašek střídal vstupy akrobatů, kouzelníka i žongléra a zapojil do dění většinu diváků. Děti byly nadšené.

Čas v této veselé atmosféře rychle utekl. Ještě prohlédnout zvířátka a budeme doufat, že zase někdy bude cirkus projíždět a zastaví se v Bystřici znovu.

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?

Veškeré informace najdete na webových stránkách dobrovolných hasičů Bystřice na odkazu výše.

Informační SMS a e-maily

DOSTÁVEJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE PŘÍMO NA VÁŠ TELEFON

Chcete-li vždy dostávat aktuální informace o dění v obci, stačí se zaregiistrovat k odběru novinek níže na stránkách v sekci "dostávejte novinky".

Bystřice má nový obecní web

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany. Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.

• Hospoda
Jarní estráda aneb zatoulané MDŽ

Jarní estráda se koná v sobotu 23. března 2019 od 16 hodin na sále bystřické hospody.