Dětský karneval - 14. března 2014

Předjarní náladou nás v sobotu 14.3. překvapily děti v Bystřici.

Dětský karneval - 14. března 2014

Bezmála padesát barevných postaviček roztancoval svou živou hudbou na klávesy pan Pokorný.

Paní učitelka ze školky vyplnila program nápaditými soutěžemi, které zaujaly všechny věkové kategorie dětí. Dárků a odměn bylo dost a tak se zpívalo, soutěžilo a dobrá nálada se udržela až do konce. Nechybělo ani společné foto, málem jsme se nevešli. Pořadatelé tentokrát omezili poprvé kouření na sále i v předsálí po dobu karnevalu, za což sklidili od rodičů pochvalu.

Děkujeme rodičům, že své ratolesti přivedli, vždyť tím neděláte radost jen dětem, ale i sobě a to je na tom to krásné.

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?

Veškeré informace najdete na webových stránkách dobrovolných hasičů Bystřice na odkazu výše.

Informační SMS a e-maily

DOSTÁVEJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE PŘÍMO NA VÁŠ TELEFON

Chcete-li vždy dostávat aktuální informace o dění v obci, stačí se zaregiistrovat k odběru novinek níže na stránkách v sekci "dostávejte novinky".

Bystřice má nový obecní web

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany. Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.

• Hospoda
Jarní estráda aneb zatoulané MDŽ

Jarní estráda se koná v sobotu 23. března 2019 od 16 hodin na sále bystřické hospody.