MDŽ - 8. března 2015

Svátek žen se v Bystřici pravidelně vítá estrádou, většinou první březnovou sobotu.

MDŽ - 8. března 2015

Program Přátel je vždy směrován k určitému tématu, alespoň na začátku a letos to vyhráli Indiáni. Měli úspěch. Do barevných kostýmů a čelenek se oblékly i děti. Další scénky pak byly z rodinného života, následovaly pohádkové písničky, návštěva lékaře a skončili jsme v šantánu.

Prostě odpoledne pestře vymalované jako jarní slunečné počasí venku. Na stolech chutné pohoštění, káva, co víc si přát k přátelskému posezení. Co bude tématem příštího roku, ještě nevíme, ale co víme, je, že už se dnes všichni moc těšíme.

Přejeme šťastný a klidný celý rok všem našim přátelům nejen z Bystřice.

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?

Veškeré informace najdete na webových stránkách dobrovolných hasičů Bystřice na odkazu výše.

Informační SMS a e-maily

DOSTÁVEJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE PŘÍMO NA VÁŠ TELEFON

Chcete-li vždy dostávat aktuální informace o dění v obci, stačí se zaregiistrovat k odběru novinek níže na stránkách v sekci "dostávejte novinky".

Bystřice má nový obecní web

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany. Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.

• Hospoda
Jarní estráda aneb zatoulané MDŽ

Jarní estráda se koná v sobotu 23. března 2019 od 16 hodin na sále bystřické hospody.