Maškarní bál - 15. března 2014

Maškarní rej pro děti a bál pro dospělé Bystřice uspořádala koncem března pěkně za sebou v dobré víře, že se využije krásná barevná výzdoba a zároveň, že rodiče dostanou také chuť si zatančit v maskách, jako jejich děti

Maškarní bál - 15. března 2014

Ale historie se opakuje. Dětiček plný sál, byly nabité energií, neustále chtěly soutěžit a když zjistily, že i hudba může být na přání, motaly se v davu okolo pana zvukaře a vybíraly oblíbené písničky dnešní doby skoro sami.Zato bál pro dospělé o týden později byl v mnohem menším počtu.

Jako by si dnes človíčci neuměli udělat ze sebe legraci. Snad je to hektickou dobou a starostmi dnešního života, ale právě proto se takové akce pořádají, aby nám na chvilku pomohly zapomenout a odreagovat se. Nicméně Nastěnka se svými družkami a parta sněhuláků se ohromně bavily. Přidal se i řezník (bez jitrnic ) , smrtka či kovboj, to stačilo k tomu, abychom se při hudbě a povídání p.Jiterského bavili až do ranních hodin.

Škoda, že tuto takřka zdravotní odpočinkovou terapii nevyužije víc občanů. Snad to chce čas a lidičky přijdou na to, že veselému člověku připadá veselý celý svět a že smích léčí, ale jen ty, co se umějí smát.Tak za rok přijďte, ať je nás víc !!!

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?

Veškeré informace najdete na webových stránkách dobrovolných hasičů Bystřice na odkazu výše.

Informační SMS a e-maily

DOSTÁVEJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE PŘÍMO NA VÁŠ TELEFON

Chcete-li vždy dostávat aktuální informace o dění v obci, stačí se zaregiistrovat k odběru novinek níže na stránkách v sekci "dostávejte novinky".

Bystřice má nový obecní web

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany. Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.

• Hospoda
Jarní estráda aneb zatoulané MDŽ

Jarní estráda se koná v sobotu 23. března 2019 od 16 hodin na sále bystřické hospody.