Vánoční dílna - 30.listopadu 2012

Poslední listopadový podvečer se ženy v Bystřici už podruhé sešly na sále, aby si vlastnoručně vytvořily na první adventní neděli vánoční výzdobu.

Vánoční dílna - 30.listopadu 2012

Pod rukama šikovných tvůrců se rodily svícínky, věnce na stůl či závěsné na dveře, tradiční nebo modernější, prostě, co kdo má rád a rovněž hrála roli barva a druh zdobení.  Poradcem byla jako loni Denisa Sálová.

A jak to vše dopadlo? Můžete posoudit sami v naší galerii fotografií a doufáme, že příští rok k nám zavítáte i vy, co jste si věneček koupili ve městě. Vždyť vytvořit si výzdobu sám není těžké a potěší duši i oko a ještě ušetří kapsu. Ale teď už honem domů,zdobit, péci cukroví a těšit se spolu s dětmi na vánoce.

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?

Veškeré informace najdete na webových stránkách dobrovolných hasičů Bystřice na odkazu výše.

Informační SMS a e-maily

DOSTÁVEJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE PŘÍMO NA VÁŠ TELEFON

Chcete-li vždy dostávat aktuální informace o dění v obci, stačí se zaregiistrovat k odběru novinek níže na stránkách v sekci "dostávejte novinky".

Bystřice má nový obecní web

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany. Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.

• Hospoda
Jarní estráda aneb zatoulané MDŽ

Jarní estráda se koná v sobotu 23. března 2019 od 16 hodin na sále bystřické hospody.