Vánoční posezení - 16. prosince 2012

Na tradiční vánoční posezení se všichni každý rok těšíme.Nastrojil se stromeček, v sobotu hned po obědě zdobíme na sále stoly a místní hospodyňky nosí voňavé cukroví, aby byla atmosféra vánoc dokonalá.

Vánoční posezení - 16. prosince 2012

Sál se pomalu naplňuje do posledního místečka.Program zahajují děti z místní školky. Pásmo o Ježíškovi se zvířátky bylo milé a rozcvička se Šmoulíky nápaditá. Nejspíš se asi více rozcvičily paní učitelky při převlékání malých herců než samotné děti. Patří jim za to velký dík, zvládnout hemžící neposednou skupinku človíčků není legrace a určitě stojí spoustu trpělivosti. Následovala škola Bodláka a Pampelišky, tradiční koledy při živé hudbě neměly chybu.

Jen panu řediteli Jiterskému bylo opět teplo, což je jedna z písniček, kterou zpívá každý rok. Během odpoledne ještě zahráli dva školáci na housle a pozvaní hudební umělci zazpívali vánoční písně.K občerstvení na stolech mohli hosté popíjet čaj či kávu, kterou jim místní ženy uvařily a zakoupit si drobné dárky. Na výběr je spousta roztomilých, různě velkých vánočních zvonečků, bižuterie z domácí dílny nebo vánoční dekorace na stůl. Posezení končí, ne však svátky. Všem přejeme hezké vánoce v kruhu svých nejbližších, v pohodě, zdraví a šťastný krok do dalšího roku, ať se všem daří !!!

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?

Veškeré informace najdete na webových stránkách dobrovolných hasičů Bystřice na odkazu výše.

Informační SMS a e-maily

DOSTÁVEJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE PŘÍMO NA VÁŠ TELEFON

Chcete-li vždy dostávat aktuální informace o dění v obci, stačí se zaregiistrovat k odběru novinek níže na stránkách v sekci "dostávejte novinky".

Bystřice má nový obecní web

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany. Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.

• Hospoda
Jarní estráda aneb zatoulané MDŽ

Jarní estráda se koná v sobotu 23. března 2019 od 16 hodin na sále bystřické hospody.