Vánoční posezení - 16. prosince 2012

Na tradiční vánoční posezení se všichni každý rok těšíme.Nastrojil se stromeček, v sobotu hned po obědě zdobíme na sále stoly a místní hospodyňky nosí voňavé cukroví, aby byla atmosféra vánoc dokonalá.

Vánoční posezení - 16. prosince 2012

Sál se pomalu naplňuje do posledního místečka.Program zahajují děti z místní školky. Pásmo o Ježíškovi se zvířátky bylo milé a rozcvička se Šmoulíky nápaditá. Nejspíš se asi více rozcvičily paní učitelky při převlékání malých herců než samotné děti. Patří jim za to velký dík, zvládnout hemžící neposednou skupinku človíčků není legrace a určitě stojí spoustu trpělivosti. Následovala škola Bodláka a Pampelišky, tradiční koledy při živé hudbě neměly chybu.

Jen panu řediteli Jiterskému bylo opět teplo, což je jedna z písniček, kterou zpívá každý rok. Během odpoledne ještě zahráli dva školáci na housle a pozvaní hudební umělci zazpívali vánoční písně.K občerstvení na stolech mohli hosté popíjet čaj či kávu, kterou jim místní ženy uvařily a zakoupit si drobné dárky. Na výběr je spousta roztomilých, různě velkých vánočních zvonečků, bižuterie z domácí dílny nebo vánoční dekorace na stůl. Posezení končí, ne však svátky. Všem přejeme hezké vánoce v kruhu svých nejbližších, v pohodě, zdraví a šťastný krok do dalšího roku, ať se všem daří !!!